Mapa strony English version
Daniel Michalski
Strona główna » Zespół » Daniel Michalski
Specjalizacje

Daniel Michalski – radca prawny.

Jego praktyka zawodowa koncentruje się przede wszystkim na projektach restrukturyzacyjnych i M&A oraz wsparciu prawnym w złożonych i nietypowych projektach transakcyjnych. Ma duże doświadczenie w obsłudze prawnej w obszarach IT, własności intelektualnej i ochrony danych osobowych.  Brał udział w wielu różnorodnych projektach jak np.: projekty M&A oraz restrukturyzacji podmiotów z branży IT oraz branży motoryzacyjnej, bieżąca obsługa podmiotów z branży IT, nieruchomości, usług finansowych oraz branży leasingowej, kompleksowe wsparcie prawne przy wdrażaniu i rozwoju programu obsługi flotowej i kart paliwowych dla jednej z wiodących firm branży leasingowej.
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UW i Szkoły Prawa Francuskiego i Europejskiego przy Wydziale Prawa i Administracji UW i Wydziale Prawa i Nauk Społecznych Uniwersytetu w Poitiers. Absolwent studiów podyplomowych "Ochrona danych osobowych i informacji niejawnych" organizowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Przed dołączeniem do kancelarii MDDP Sobońska Olkiewicz i Wspólnicy w 2014 roku, od 2007 r. pracował w renomowanych kancelariach prawnych w Warszawie.

Daniel Michalski

(+48) (22) 322 68 88
Daniel.Michalski@mddp.pl