Mapa strony English version
O Nas
Strona główna » O Nas
O Nas

MDDP Olkiewicz i Wspólnicy to nowoczesny typ kancelarii prawnej, wyróżniający się kompleksowym i pionierskim podejściem w obsłudze Klienta XXI wieku. Zespół kancelarii MDDP to doświadczeni doradcy biznesowi w obszarze prawa, łączący solidną wiedzę prawną z nowatorstwem i dynamizmem w działaniu.

Kancelaria MDDP istnieje w ramach grupy MDDP i stanowi uzupełnienie dotychczasowej oferty usług, czyli doradztwa podatkowego, biznesowego, finansowo-księgowego i audytu. Bliska współpraca z pozostałymi działami MDDP pozwala nam zapewnić usługi najwyższej jakości nie tylko w obszarze prawa, ale i we wszystkich obszarach mających wpływ na prowadzenie biznesu.

Nowatorstwo i odwaga w konstruowaniu autorskich narzędzi to atut MDDP, który przenieśliśmy do usług prawnych. Jesteśmy partnerem Klienta. Jego problem przekształcamy w projekt,  którym zarządzamy wykorzystując interdyscyplinarną wiedzę, połączoną z wielowymiarową analizą danej sprawy – pod kątem prawa, celów biznesowych i specyfiki branży, w której działa Klient.

Kariera w kancelarii MDDP

Studenci i absolwenci
Rozpocznij karierę zawodową
w kancelarii MDDP 


Specjaliści
Sprawdź co proponujemy
doświadczonym kandydatom


Obecnie szukamy